Socrata (7.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Categories
sr: Категорије

en: Name
sr: Име

en: Is less than
sr: Мање од

en: Is less than or equal to
sr: Мање или једнако

en: Is greater than or equal to
sr: Веће или једнако

en: Is greater than
sr: Веће од

en: Maximum
sr: Максимално

en: Minimum
sr: Минимално
