Socrata (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: Is less than or equal to
nn: Er mindre enn eller lik

en: Is equal to
nn: Er lik

en: Is greater than or equal to
nn: Er større enn eller lik

en: Is not equal to
nn: Er ulik

en: %time ago
nn: %time sidan

en: Starts with
nn: Startar med

en: Contains any word
nn: Inneheld eit av orda
