Small Open Data framework (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Image
cs: Obrázek

en: Category
cs: Kategorie

en: Location
cs: Místo

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: Stars
cs: Hvězdičky
