Small Open Data framework (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Image
el: Εικόνα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση
