Small Open Data framework (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: Location
eo: Loko

en: Stars
eo: Steloj

en: Address 2
eo: Adreso 2
