Small Open Data framework (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Image
fi: Kuva

en: Category
fi: Kategoria

en: Location
fi: Sijainti

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Address 2
fi: Osoitekenttä 2
