Small Open Data framework (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Image
is: Mynd

en: Category
is: Flokkur

en: Location
is: Staðsetning

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang
