Small Open Data framework (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ
