Small Open Data framework (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Location
nn: Stad

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse
