Small Open Data framework (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Image
oc: Imatge

en: Category
oc: Categoria

en: Location
oc: Emplaçament

en: Address
oc: Adreça
