Small Open Data framework (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Image
ru: Изображение

en: Category
ru: Категория

en: Location
ru: Место

en: Phone
ru: Телефон

en: Address
ru: Адрес

en: Stars
ru: Звёзды

en: Address 2
ru: Адрес 2
