Small Open Data framework (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Image
sv: Bild

en: Category
sv: Kategori

en: Location
sv: Plats

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: Stars
sv: Stjärnor

en: Address 2
sv: Adress 2
