Small Open Data framework (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Image
vi: Ảnh

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Location
vi: Vị trí

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Stars
vi: Sao

en: Address 2
vi: Địa chỉ 2
