Small Open Data framework (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Image
cy: Delwedd

en: Category
cy: Categori

en: Location
cy: Lleoliad

en: Phone
cy: ffôn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Stars
cy: Sêr
