Small Open Data framework (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Image
he: תמונה

en: Category
he: קטגוריה

en: Location
he: מיקום

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Stars
he: כוכבים

en: Address 2
he: שורה שניה של כתובת
