Small Open Data framework (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Category
mr: वर्ग

en: Location
mr: स्थळ

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता
