Small Open Data framework (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Image
nl: Afbeelding

en: Category
nl: Categorie

en: Location
nl: Locatie

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: Stars
nl: Sterren

en: Address 2
nl: Adres 2
