Small Open Data framework (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Image
ro: Imagine

en: Category
ro: Categorie

en: Location
ro: Locația

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă
