Small Open Data framework (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Stars
sk: Hviezdy

en: Address 2
sk: Adresa 2
