Small Open Data framework (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Image
tr: Resim

en: Category
tr: Kategori

en: Location
tr: Konum

en: Phone
tr: Telefon

en: Address
tr: Adres

en: Stars
tr: Yıldızlar

en: Address 2
tr: Adres 2
