Small Open Data framework (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Image
ar: الصورة

en: Category
ar: الفئة

en: Location
ar: الموقع

en: Phone
ar: هاتف

en: Address
ar: العنوان
