Small Open Data framework (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Location
bg: Местоположение

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес
