Small Open Data framework (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Image
da: Billede

en: Category
da: Kategori

en: Location
da: Lokation

en: Phone
da: Telefon

en: Address
da: Adresse

en: Stars
da: Stjerner

en: Address 2
da: Adresselinje 2
