Small Open Data framework (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title
es: Título

en: Image
es: Imagen

en: Category
es: Categoría

en: Location
es: Ubicación

en: Phone
es: Teléfono

en: Address
es: Dirección

en: Stars
es: Estrellas

en: Address 2
es: Dirección 2
