Small Open Data framework (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Location
et: Asukoht

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Address 2
et: Aadress 2
