Small Open Data framework (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Image
fa: تصویر

en: Category
fa: دسته بندی

en: Location
fa: مکان

en: Phone
fa: تلفن

en: Address
fa: نشانی

en: Address 2
fa: آدرس ۲
