Small Open Data framework (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Location
gl: Localización

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Stars
gl: Estrelas
