Small Open Data framework (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Image
id: Gambar

en: Category
id: Kategori

en: Location
id: Lokasi

en: Phone
id: Telepon

en: Address
id: Alamat

en: Address 2
id: Alamat 2
