Small Open Data framework (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Location
lt: Vieta

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Stars
lt: Žvaigždės

en: Address 2
lt: Adresas 2
