Small Open Data framework (7.x-1.3) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Image
ms: Imej

en: Category
ms: Kategori

en: Location
ms: Lokasi

en: Stars
ms: Bintang-bintang
