Small Open Data framework (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Image
pl: Obraz

en: Category
pl: Kategoria

en: Location
pl: Położenie

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: Stars
pl: Gwiazdki

en: Address 2
pl: Adres c.d.
