Small Open Data framework (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Image
pt: Imagem

en: Category
pt: Categoria

en: Location
pt: Localização

en: Phone
pt: Telefone

en: Address
pt: Morada

en: Stars
pt: Estrelas

en: Address 2
pt: Bairro
