Small Open Data framework (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Image
te: బొమ్మ

en: Category
te: వర్గం

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Address
te: చిరునామా
