Small Open Data framework (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Image
uk: Зображення

en: Category
uk: Категорія

en: Location
uk: Місце розташування

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: Stars
uk: Зірочки

en: Address 2
uk: Адреса 2
