Small Open Data framework (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Address
bo: ས་གནས
