Small Open Data framework (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: Location
bs: Lokacija

en: Address
bs: Adresa
