Small Open Data framework (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Location
ca: Localització

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Address 2
ca: Adreça 2
