Small Open Data framework (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Image
de: Bild

en: Category
de: Kategorie

en: Location
de: Ort

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Address
de: Adresse

en: Stars
de: Sterne

en: Address 2
de: Adresszeile 2
