Small Open Data framework (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Location
eu: Kokalekua

en: Address
eu: Helbidea
