Small Open Data framework (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Category
fr: Catégorie

en: Location
fr: Emplacement

en: Phone
fr: Téléphone

en: Address
fr: Adresse

en: Stars
fr: Étoiles

en: Address 2
fr: Adresse 2
