Small Open Data framework (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Image
hi: चित्र

en: Category
hi: वर्ग

en: Location
hi: स्थान

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Address
hi: पता
