Small Open Data framework (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Image
hr: Slika

en: Category
hr: Kategorija

en: Location
hr: Lokacija

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa
