Small Open Data framework (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Image
hu: Kép

en: Category
hu: Kategória

en: Location
hu: Helyszín

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: Stars
hu: Csillagok

en: Address 2
hu: Cím 2
