Small Open Data framework (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Image
it: Immagine

en: Category
it: Categoria

en: Location
it: Posizione

en: Phone
it: Telefono

en: Address
it: Indirizzo

en: Address 2
it: Indirizzo 2
