Small Open Data framework (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Image
ja: 画像

en: Category
ja: カテゴリー

en: Location
ja: 場所

en: Phone
ja: 電話番号

en: Address
ja: 住所

en: Stars
ja: 星
