Small Open Data framework (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Stars
lv: Zvaigznes
