Small Open Data framework (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Address
th: ที่อยู่

en: Stars
th: ดาว
