Solr Devel (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Development
ar: التطوير

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Search page
ar: صفحة البحث
