Solr Devel (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Development
be: Распрацоўка

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не
