Solr Devel (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না
